polskienglishRu

WyszukiwarkaO firmie Katalog Agatronic K Agatronic M Agatronic W Agatronic G Agatronic H Agatronic R AFI-02, AFI-03 AFI-02Pt AFI-03plus AFI-03 BC AFI-05, AFI-05plus AFI-06 APT 1,7 APE800 WW03 AW02 AW03 Kuwety Uszczelnienia Podstawki Tygle grafitowe Osłony ceramiczne Dystrybutorzy Pobierz Pomoc techniczna KontaktO firmie


Szanowni Państwo....

...firma ARGENTA powstała w 1991 roku, jednak działalność zawodowa założyciela, w branży jubilerskiej sięga 1981 roku. Specjalizujemy się w produkcji sprzętu i maszyn stosowanych w masowej produkcji biżuterii. Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie elektrotermii, elektroniki, automatyki przemysłowej oraz pneumatyki. W skład naszego asortymentu wchodzą piece do wyżarzania kuwet, piece do topienia metali, urządzenia i narzędzia do przygotowania modeli woskowych, takie jak woskowniki, prasy wulkanizacyjne, ramki, stojaki oraz kuwety. Zajmujemy się również produkcją polerek igłowych do obróbki powierzchni biżuterii.
Topienie złomu platynowego

Od kilku lat, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, produkujemy urządzenia pracujące w oparciu o technologię grzania indukcyjnego. Oznacza to, że topienie metalu w naszych piecach i odlewniach odbywa się dzięki szybkiej zmianie pola elektromagnetycznego. System ten powoli wypiera dotychczas stosowane grzanie oporowe, czasochłonne i mało sprawne.

Urządzenia nasze cechuje niezawodność, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo i estetyka wykonania.

Zapraszamy do współpracy
Jarosław Dziopa


© 2007 - All Rights reserved! - www.argenta.pl